Participants

Ideas Zone

Η Επόμενη Μέρα

  • Μιχαέλα Έλενα Μπαλή
  • Ιωάννα Δανδέλια
  • Γιώργος Χρυσοβαλάντης Φλεβάρης
  • Μαρία Γιαννακούρου
  • Ταρσίτσα Γιαννέλου
  • Μαγδαληνή Γκόγκου
  • Ναυσικά Γκράτζιου
  • Ευαγγελία Χρυσανθοπούλου
  • Αθηνά Καστρινάκη
  • Κυριακή (Κέλλυ) Κική
  • Ειρήνη Κοντογεωργίου
  • Δώρα Κοτσακά
  • Άννα Λαμπροπούλου
  • Παναγιώτης Πέππας
  • Χάρης Πολίτης
  • Florencia Ragucci
  • Νίκος Σπιτσέρης
  • Σωτήρης Τριανταφύλλου
  • Θεοδώρα Βασιλοπούλου
  • Ελένη Βογιατζή
  • Βικτώρια Βούλγαρη

Columbia, Newsroom Essentials

Οι συμμετέχοντες του προγράμματος είναι:

  • Μυρτώ Μπούτση
  • Δήμητρα Κούτσου
  • Βασιλική Μιχοπούλου
  • Κωνσταντίνος Πλιάκος
  • Ορέστης Σεφέρογλου
  • Δέσποια Τριβόλη
  • Χρυσοβαλάντης Λιόλιος
  • Δάφνη Σκαγκλιόνη
  • Νίκος Σπυρόπουλος
  • Δάφνη Τόλη
  • Ελίζα Τριανταφύλλου
  • Αλεξία Τσαγκαρη
  • Ευγενία Τζιροπούλου
  • Θεοδώρα Βασιλοπούλου
  • Γιώργος Ρομπολας
  • Κωνσταντίνος Τσάκαλος
  • Παναγιώτης Ζαΐμης
  • Αλέξανδρος Φωτιάδης
  • Κωνσταντίνος Δαβλός
  • Φραγκίσκα Μεγαλούδη

VR & 360 ° video Workshop

Οι συμμετέχοντες του εργαστηρίου “VR & 360° video” με το Γιάννη Ντρενογιάννη είναι:

  • Ηλιάνα Παπαπάνου
  • Άγγελος Αθανασόπουλος
  • Γιώργος Καρύδης
  • Δάφνη Τόλη
  • Δέσποινα Δελάκη
  • Σόνια Νικολοθανάση
  • Κωνσταντίνος Μάντρας
  • Μυρτώ Μπούτση
  • Ανδρέας Λιακόπουλος

Basic Documentary Filmamking – Γιώργος Αυγερόπουλος

Οι συμμετέχοντες στο workshop είναι:

  • Αρχοντάκη Στέλλα
  • Ζώκου Ουρανία
  • Κόκα Φιοράλμπα
  • Μαγιόπουλος Αναστάσιος
  • Μαραγκουδάκης Ευάγγελος
  • Σαρρής Παναγιώτης
  • Σκοπελίτου Μαρίνα
  • Στεριώτης Πέτρος
  • Τζιομάκη Κατερίνα
  • Τσιλοχρήστου Ξένια

Αφηγηματικές Τεχνικές και Δημοσιογραφική Γραφή – Γιάννης Παπαδόπουλος

Οι συμμετέχοντες του Σεμιναρίου είναι:

  • Αλεξανδρής Σπύρος
  • Βασιλοπούλου Θεωδώρα
  • Ζήλος Αλέξανδρος
  • Ιατρίδης Γιώργος
  • Καβίδα Μαρία
  • Kαραμαγκάλης Γιώργος
  • Κατσούδας Άκης=
  • Κυρίτση Ελευθερία
  • Λιάτσικου Συράγω
  • Λυριτζή Αντωνιάδη Μαριλένα
  • Μάνου Εβελίνα
  • Μπουγά Παναγιώτα
  • Μπούτσικος Δημήτρης
  • Παπαπάνου Ηλιάνα
  • Πολυμενέας Γιώργος
  • Σπυρόπουλος Γιώργος
  • Σπύρου Μαρίνα
  • Χαλδαίου Σοφία
  • Χιονά Μαριάννα
  • Χορού Ευγενία
  • Χρυσανθοπούλου Ευαγγελία

Incubator

1ος κύκλος 2019

  • Τάσος Αλευράς
  • Νατάσα Μπλάτσιου, Νίκος Πηλός
  • Θεόδωρος Χονδρόγιαννος
  • Ηλίας Δήμος, Δημήτρης Παπαευαγγέλου
  • Χρήστος Γαβαλάς, Κωνσταντίνος Μουρλας, Νίκος Πιτσιλαδής, Σωτήρης Σιδέρης, Κατερίνα Σωτηράκου, Jonathan Stray, Θανάσης Τρομπούκης
  • Πασχαλίνα Καπετάνιου, Ελβίρα Κρίθαρη, Ιωάννα Λουλούδη, Ηλίας Σταθάτος
  • Ιωάννης Κολεσίδης
  • Μυρτώ Παπαδοπούλου

2ος κύκλος 2019

  • Γιάννης Αδαμίδης – Τίμος Παπαδόπουλος
  • Ειρήνη Βουρλούμη
  • Γιωργος Ηλιόπουλος – Σοφία Εξάρχου
  • Μαρία Άννα Κακαουνάκη
  • Κωνσταντίνος Κουκουμάκας
  • Νικόλας Μαλκουτζής
  • Γιώργος Μουτάφης
  • Μαριάννα Οικονομου – Μυρτώ Παπαδοπούλου –Ρέα Αποστολίδη
  • Αλεξία Τσαγκάρη
  • Sarah Souli

We use cookies. By browsing our site you agree to our use of cookies.Accept